Wielkopostna adoracja 2017

Posted on Posted in WIARA, Z ŻYCIA DK

“Pięknie jest zatrzymać się przed Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie na duchowej rozmowie,na cichej adoracji w postawie pełnej miłości “

Św. Jan Paweł II

W piątkowy wieczór 3 marca rozpoczęło się coroczne (jak zawsze WYJĄTKOWE!) spotkanie Domowego Kościoła w naszej parafii z Panem Jezusem, tj. prawie 18 godzinne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Bez wątpienia jest to jedna z tych inicjatyw DK dla jego członków, która cieszy się jednym z największych jeśli nie największym zainteresowaniem i uznaniem wśród małżeństw. Półgodzinne spotkanie z Panem Jezusem- tylko my- małżonkowie i On- nasz Pan, Nauczyciel, Pocieszyciel i Zbawiciel w jednej osobie!- duchowa uczta, po której czujesz się o niebo lżejszy i pragniesz jeszcze więcej! DZIĘKUJEMY Panie Jezu za ten czas adoracji- TAK BLISKIEGO I INTYMNEGO spotkania z Tobą!

Duchu Święty zapalaj nas do szukania jak najczęściej takich okazji spotkania się naszym Panem! Boże Ojcze dziękujemy Ci za dar Twojego Syna, który oddaje się nam jako pokarm życia wiecznego!!! Bądź uwielbiony Panie w Trójcy Jedyny!